Волинський апеляційний суд позбавив покарання чоловіка, який не захотів проходити перевірку на рівень алкогольного спяніння у Володимирі. Про це йдеться у постанові Волинського апеляційного суду від 22 листопада, – інформує сайт «Княжий Град». 

Чоловік, керуючи автомобілем «Фольксваген Поло», відмовився від проходження огляду на стан алкогольного сп`яніння, чим порушив п.2.5 Правил дорожнього руху. Трапилося це 15 липня 2019 року о 23.00 годині по вул. Глушкова у Володимирі-Волинському.

Зокрема, водій повинен на вимогу поліцейського пройти в установленому порядку медичний огляд з метою встановлення стану алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції.

Володимир-Волинський міський суд визнав чоловіка винним у вчиненні правопорушення та наклав на нього адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 10200 гривень із позбавленням права керувати транспортними засобами на строк 1 рік.

Втім, водій не погодився із постановою судді першої інстанції, тому звернувся із апеляцією до Волинського апеляційного суду, який скасував постанову Володимир-Волинського міського суду.

Так, Волинський апеляційний суд скасував постанову про визнання винним а також закрив провадження про адмінпорушення.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут