У Володимирі-Волинському молодих фахівців із медицини хочуть мотивувати працювати в Україні. Зокрема, у проєкті бюджету на 2020 рік передбачили кошти на придбання житла для молодих фахівців та передбачають «підйомні» кошти.

Про це повідомила заступник начальника управління-начальник бюджетного відділу Ірина Томашук сьогодні, 28 листопада під час засідання виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради.

Вона повідомила, що у міському бюджеті 2020 року Володимира-Волинського передбачені півтора мільйона гривень на придбання двох службових квартир для молодих спеціалістів з медицини.

Також передбачаються видатки у сумі 200 тисяч гривень на фінансову допомогу молодим спеціалістам закладів охорони здоров’я.

Начальник відділу з питань охорони здоров’я виконкому Володимир-Волинської міськради Тетяна Ващук розповіла «Княжому Граду», що планують купувати квартири для молодих фахівців, які погодяться на довготривалу співпрацю з Володимир-Волинським ТМО.

«Молодь сьогодні їде працювати в обласний центр або за кордон. І щоб заохотити працювати тут, передбачаємо надання 50-ти тисяч так званих “підйомних” коштів кожному молодому фахівцю.

Їхні зарплати зараз становлять близько 3-х тисяч гривень. тож, поки тривають реформи, ми хочемо таким чином  допомогти молоді і так зберегти кадри у Володимирі-Волинському», – повідомила Тетяна Ващук.

Нагадаємо, 19-го листопада у приміщенні Володимир-Волинської міської ради відбулося громадське обговорення проєкту бюджету на 2020-ий рік.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут