27-го листопада в спорткомплексі у Володимирі-Волинському відбулися громадські обговорення щодо присвоєння місцевій ДЮСШ імені її колишнього директора Олексія Зінкевича.

Про це повідомлють на сайті Володимира-Волинського.

Нагадаємо, що процедура обговорення стартувала 28-го вересня, тож упродовж місяця громадяни могли надати свої пропозиції та зауваження щодо зазначеного питання.

Читайте також: Володимир-Волинській ДЮСШ хочуть присвоїти ім’я Олексія Зінкевича

Під час проведення громадського обговорення головним завданням було з’ясувати думку громади про присвоєння школі імені Олексія Зінкевича.

Мешканці міста висловили підтримку такої ініціативи. Присутні зупинилися на важливих моментах, які підкреслюють внесок колишнього директора у розбудову закладу.

Читайте також: у Володимирі обговорять доцільність присвоєння імені Олексія Зінкевича місцевій ДЮСШ

Ініціативу щодо присвоєння імені Олексія Зінкевича ДЮСШ підтримали також Федерація боксу у Волинській області, відділення НОК України у Волинській області, Волинське обласне відділення (філія) КФВС МОН України, які звернулись до керівництва закладу з відповідними листами.

На обговоренні були присутні начальник Волинського обласного відділення (філії) КФВС МОН України, член виконкому ВНОК України у Волинській області Олександр Манахін, виконавчий директор відділення НОК України у Волинській області Володимир Довганюк.

За результатами обговорення учасники підтримали думку про те, що ДЮСШ має носити ім’я Олексія Зінкевича.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут