Щорічно в Україні з 25-го листопада по 10-те грудня проводиться Всеукраїнська акція “16 днів проти насильства”.

Про це йдеться на сайті Володимира-Волинського.

Основною метою акції є привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем подолання домашнього насильства, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства.

Дати початку та завершення Кампанії вибрані не випадково. Вони створюють символічний ланцюжок, поєднуючи заходи проти насильства стосовно жінок та дії щодо захисту прав людини, підкреслюючи, що будь-які прояви насильства є порушенням прав людини.

У рамках інформаційної Кампанії працівники служби у справах дітей, управління соціального захисту населення, міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провели акцію у Володимирі-Волинському, під час якої роздали буклети з контактами, куди можна звернутися у разі вчинення домашнього насильства та у випадку фактів жорстокого поводження. Буклети також містили пояснення, що таке домашнє насилля, який захист гарантовано постраждалим тощо.

Участь у  заході взяли заступник начальника управління соціального захисту населення Володимир Коломий, державний соціальний інспектор управління соціального захисту населення Юрій Лукницький, провідний фахівець із соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Олена Грабчук, головний спеціаліст служби у справах дітей Ольга Матіюк.

Таким чином вдалося привернути увагу мешканців міста до гострих проблем домашнього насильства, наголосити на питаннях захисту прав жінок та формування ненасильницької ідеології в українському суспільстві.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут