Державну землю, що знаходиться поза межами населених пунктів у Володимир-Волинському районі, роздають за копійки в оренду. 

Про це повідомили в ефірі телеканалу «Аверс», – інформує сайт «Княжий Град».

Днями під час земельних торгів Володимир-Волинський фермер Микола Юнак орендував 32 гектари землі за 24 тисячі гривень на рік.

Він орендував земельну ділянку на 7 років поза межами Красноставської сільської ради.

Оренда гектару землі за місяць обійдеться Миколі Юнаку у 62 гривні.  Загальну вартість 24 тисячі 121 гривню 15 копійок без ПДВ він зобов’язаний буде сплатити за 1 рік оренди.

Читати також: На фірмі Юнака рахунки пусті і там ніхто не «рахується» – голова Оваднівської ОТГ

Під час торгів іншу ділянку у Володимир-Волинському районі перехопив інших підприємець  – 62 гектари поза межами населених пунктів Галинівської сільської ради. За землю чоловік платитиме у бюджет 285 тисяч гривень на рік, а гектар землі вартуватиме 383 гривні.

Загалом на торги виставили 4 земельні ділянки загальною площею понад 180 гектарів у Володимир-Волинському районі.

У Держгеокадастрі повідомляють, що з початку року надали в оренду 178 ділянок загальною площею  3 367 гектарів. Це принесло у місцеві бюджети 5, 5 мільйона гривень.

Гектар землі за 60 гривень на місяць: у Луцьку в районі гаражів провели аукціон

Державні землі роздають за безцінь на роки в оренду. І все це перед відкриттям ринку землі. Земельні з аукціони проводять ледь не у гаражах. Ми уже намагалися розшукати ці таємні місця і ось з третьої спроби нам це вдалося. Дійство відбувалося за закритими дверима у невідомому приміщені. Більше новин дивіться на нашому ю-туб каналі: https://www.youtube.com/channel/UCW-TyAHGuqml3IMlmuy-g7w

Опубліковано Телекомпанія "Аверс"/ Avers television company Четвер, 21 листопада 2019 р.

 

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут