У секретаря Володимир-Волинської міської ради Олега Свідерського, якого підозрюють у корупційних схемах із землею у місті, арештували майно. Також  йому «відтягнули» строк досудового розслідування кримінальної справи щодо отримання хабара. Про це йдеться в ухвалах Луцького міськрайонного суду Волинської області,  – передає сайт «Княжий Град».

Нагадаємо, влітку заступника міського голови затримали «на гарячому» під час отримання хабара за вирішення земельного питання. Через це його відсторонили від роботи ухвалою Луцького міськрайонного суду від 9 серпня.

Згодом, апелюючи правом на працю та малими дітьми, Свідерський продовжив виконувати свої обов’язки  на посаді секретаря. А пізніше суд дозволив прослухати розмови Свідерського телефоном, які могли стосуватися домовленості про хабар задля вирішення питання землі.

Олег Свідерський проходить у кримінальній справі, передбаченій  ч. 3 ст. 368 КК України та частині 3 ст. 368 КК України, за що передбачено покарання у вигляді позбавлення волі строком до 10 (десяти) років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 (трьох) років, із конфіскацією майна.

Ухвала від 21 жовтня дозволила накласти арешт на майно із забороною його відчуження, належне на праві приватної власності обвинуваченому Олегу Свідерському. Зокрема арештували:

  • Набуту згідно з розпорядженням Володимир-Волинської РДА земельну ділянку площею 1,0879 га, розташовану у Володимир-Волинському районі, Льотничівська сільська рада (за межами населених пунктів) Волинської області.
  • Набуту згідно з розпорядженням Володимир-Волинської РДА земельну ділянку площею 0,4227 га, розташовану у Володимир-Волинському районі, Льотничівська сільська рада (за межами населених пунктів) Волинської області.
  • Набуту згідно з рішенням Володимир-Волинської міської ради земельну ділянку площею 0,10 га, розташовану у АДРЕСА_1
  • Зареєстровані за підозрюваним транспортний засіб марки ЗАЗ 110207, 2006 р. в. та транспортний засіб марки ВАЗ 2121, 1987 р. в.

Також суд дозволив продовжити строк досудового розслідування справи Олега Свідерського до  2020 року. Зокрема, згідно з ухвалою, строк досудового розслідування кримінального провадження мав закінчитися 13 листопада 2019 року, але його продовжили до 13 січня 2020 року.

«Проведення зазначених процесуальних дій потребує додаткового часу та дасть можливість слідчому зібрати достатньо доказів для здійснення остаточної правової кваліфікацію дій підозрюваних у кримінальному провадженні та завершити досудове розслідування повно та об’єктивно, слід продовжити до шести місяців, тобто до 13.01.2020 включно», – йдеться в ухвалі Луцького міськрайонного суду.

За цей час суд має провести аналіз інформації з мобільного телефону, додатково допитати особу, в якої Свідерський вимагав хабар, завершити фоноскопічну експертизу (встановлення голосу на відео та аудіо – ред.) та виконати інші процесуальні дії, у яких буде необхідність.

Читати також: Депутата Венгера покарали за корупційне правопорушення

Відповідно до декларації  секретаря міської ради за 2018 рік, отримав він 215 тисяч 820 гривень заробітної плати. У грошових активах сім’ї Свідерських – понад 5 тисяч доларів та майже 111 тисяч гривень.

Читати також: Проти секретаря міськради у Володимирі «завели» ще один «кримінал»: деталі

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут