У 49-річної Можайської Тетяни Іванівни виявили рак прямої кишки з метастазами в легенях та з кістозними утворами. На операцію та курси хіміотерапії необхідна значна сума коштів, донька Тетяни звернулася про фінансову допомогу, пише БУГ.

Донька Діана розповіла, що незважаючи на сильний біль, про який нікому не говорила, жінка ходила на роботу та продовжувала забезпечувати сім’ю. Коли терпіти вже не було сил, Тетяна звернулася в лікарю. Після довготривалого обмеження медики діагностували рак прямої кишки з метастазами в легенях та кістозними утворами.

З 19-го листопада Тетяна Іванівна перебуває в онкопроктологічному центрі в селі Боголюби. Першим етапом буде операція по виведенню прямої кишки на живіт, далі – курси хіміотерапії. На лікування та операцію необхідна значна сума коштів, яких сім’я жінки не має.

“Прошу допомоги у всіх небайдужих людей. Кожні 5-10 гривень можуть врятувати мамі життя. Ми будемо вдячні всім за фінансову допомогу і за молитву. Я вірю, що з вашою допомогою ми впораємося,”- зазначила донька жінки Діана.

Усі, хто має змогу фінансово допомогти родині, можуть переказати кошти на карту ПриватБанку:
4149 4991 3163 5748 ( Кочмар Діана Миколаївна, донька )

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут