У Володимирі-Волинському біля символічної могили “Борцям за волю України”, що в парку “Слов’янський”, священнослужителі відслужили панахиду за загиблими під час голоду. Представники влади та громадськості вшанували пам’ять жертв Голодомору 1932-33 років  хвилиною мовчання.

Про це повідомляють на офіційному сайті Володимира-Волинського.

Щорічно у четверту суботу листопада в Україні проходять жалобні заходи, приурочені річниці Голодомору. Ці сторінки в історії українського народу відгукуються болем та щемом у душі кожного небайдужого до подій того часу.

Голодомор 1932-1933 років в Україні забрав життя кожного 5-го українця. Це страшна трагедія, яка була влаштована “штучно” з метою знищення будь-яких проявів державності.

Тож 24-го листопада біля символічної могили “Борцям за волю України” відбулося вшанування пам’яті мільйонів співвітчизників, які стали жертвами тяжкої трагедії в історії українського народу. Участь в скорботних заходах взяли представники влади та громадськості – усі, хто пам’ятає про трагічні події 1932-33 років.

Духовенство відслужило заупокійну літію, а пізніше до знака “Борцям за волю України” лягли квіти. У глибокій печалі за безвинно загиблими земляками учасники заходу приєдналися до загальноукраїнської акції пам’яті “Запали свічку”.

Під час меморіального заходу лунали заклики об’єднати зусилля і зробити все можливе, щоб ці трагічні сторінки історії ніколи не повторились або були забутими.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут