На Волині підбили підсумки операції «Мігрант», яку проводили спільно з ГУНП, УСБУ та прикордонною службою України. Операція була націлена на запобігання нелегальній міграції, а також перевірку дотримання іноземцями та особами без громадянства встановлених правил перебування в Україні.

У нараді під голувуванням начальника управління Івана Войцешука взяли участь керівники територіальних підрозділів міграційної служби Волині, пише Волинь24.

За час активних заходів виявлено 58 порушників міграційного законодавства, відносно яких працівники підрозділів управління склали адміністративні протоколи за порушення правил перебування на території України та працевлаштування без відповідного дозволу(ст. 203 та 205 КУпАП).

Результати операції «Мігрант» на Волині: виявили 40 нелегалів

В рамках операції «Мігрант» перевірили ринки, заклади громадського харчування, залізничні та автовокзали з метою виявлення порушників правил перебування в Україні.

За підсумками перевірок з’ясувалося, що 40 осіб перебували на території України нелегально. Щодо них хвалнено 35 рішень про примусове повернення, 5 – про примусове видворення за межі України. 5 неврегульованих мігрантів поміщено до Волинського ПТПІ в селі Журавичі.

59 іноземцям-порушникам скоротили строк тимчасового перебування на території нашої держави.

З порушників законодавства стягнено штрафів на загальну суму 78540 грн.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут