Мобільний телефон, яким користувався перед отриманням неправомірної вигоди секретар Володимир-Волинської міськради Олег Свідерський дозволили прослухати.

Про це йдеться в ухвалі Луцького міськрайонного суду Волинської області, – інформує сайт “Княжий Град”.

Читати також: Проти секретаря міськради у Володимирі «завели» ще один «кримінал»: деталі

«Старший слідчий СУ ГУ НП у Волинській області за погодженням із прокурором звернувся до слідчого судді Луцького міськрайонного суду із клопотанням про надання тимчасового доступу до документів, які містять охоронювану законом таємницю»,  -йдеться у ухвалі суду.

Читати також: Заступника міського голови у Володимирі затримали за хабар. ФОТО

Цією ухвалою суд дозволив старшому слідчому отримати інформацію про вхідні та вихідні дзвінки, SMS, MMS, GPRS, переадресацію тощо, здійсненні із сім-карток що належать підозрюваному Олегу Свідерському та особі, якій секретар міськради вирішував питання з надання місця для здійснення сезонної (тимчасової) торгівлі, площею 10 м.кв.

Суд також дозволив отримати інформацію щодо місцезнаходження двох абонентів під час спілкування телефоном  із зазначенням часу та тривалості розмов, прив`язкою до базових станцій, в період часу з 01.06.2019 року по 13.07.2019 року.

Читати також: Скільки заробив у 2018 році замголови Володимира-Волинського, якого впіймали на хабарі

Прослуховування дзвінків та SMS потрібно було для «повного, об`єктивного та всебічного проведення досудового розслідування …, а також встановлення усіх причетних осіб до вчинення даного кримінального правопорушення».

Читати також: Олега Свідерського хотіли «вигнати» з президії зали засідань міської ради

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут