Інформація про призупинення оплати з Фонду соціального страхування України лікарняних та допомоги в зв’язку з вагітністю та пологами через брак коштів за відповідними статтями бюджету не відповідає дійсності.

Про це повідомили у Міністерстві соціальної політики, підкреслюючи, що станом на сьогодні залишки на рахунку фонду становлять 429,4 млн грн, що достатньо для здійснення необхідних поточних виплат.

Крім того, за даними Мінсоцполітики, надходження до фонду формуються щодня із сплати єдиного соціального внеску роботодавцями.

Причиною непорозумінь у міністерстві вважають те, що минулого тижня Печерський суд Києва поновив на посаді колишнього керівника фонду Євгена Баженкова, який після реєстрації державним реєстратором навіть без повного тексту рішення призупинив виплати.

Міністерство підкреслює, що вважає цю ситуацію неприйнятною та вже звернулося до Міністерства юстиції з проханням скасувати дії державного реєстратора, розраховуючи на об’єктивне та справедливе рішення органів, що повинні встановити правомірність поновлення Баженкова на посаді.

Також повідомляється, що Мінсоцполітики докладе усіх зусиль для якомога швидшого вирішення ситуації та гарантує поновлення виплат.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут