19-го листопада у приміщенні Володимир-Волинської міської ради відбулося громадське обговорення проєкту бюджету на 2020-ий рік, в якому взяли участь депутати, головні розпорядники коштів, представники громадськості та засобів масової інформації.

Про це йдеться на офіційному сайті Володимира-Волинського.

Формування міського бюджету на 2020-2022 роки (відповідно до затвердженого міською радою Бюджетного Регламенту) було розпочато ще в червні поточного року. З метою забезпечення принципів бюджетної системи в частині публічності та прозорості формування міського бюджету була створена робоча група, в яку увійшли представники органів стягнення податків та зборів, депутати міської ради, головні розпорядники коштів міського бюджету та інші посадові особи місцевого самоврядування.

Робоча група розглядала відповідні матеріали з формування міського бюджету, були проведені виїзні засідання в усі бюджетні установи міста з метою визначення проблемних питань. Із головними розпорядниками – профільними управліннями – врахували нагальні проблеми та визначили пріоритетні напрямки, на які потрібно спрямувати кошти.

Як зауважила заступник начальника управління-начальник бюджетного відділу Ірина Томашук, загальний обсяг доходів міського бюджету на 2020-ий рік планується в сумі 280,7 млн. грн., в тому числі власні надходження до загального фонду прогнозуються в сумі 209,2 млн. грн. і становлять 74,5% від загального обсягу надходжень міського бюджету, 5,9 млн. грн. – це надходження до спеціального фонду (2,1%) та 65,6 млн. грн., або 23,4%, становлять трансферти з Державного бюджету.

Головні розпорядники бюджетних коштів детально проінформували присутніх про планові завдання та обсяг коштів, передбачений на 2020-ий рік в розрізі видів видатків.

Варто зауважити, що проєкт міського бюджету на 2020-ий рік не є остаточним. У разі надходження від органів державної влади, інших органів місцевого самоврядування нормативно-правових актів в частині міжбюджетних відносин, змін у законодавстві, він буде переглянутий.

За результатами обговорення головними розпорядниками будуть враховані усі пропозиції та зауваження громадськості.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут