У вівторок міська бібліотека для дорослих знову запросила на засідання дискусійно-інтелектуального клубу «Розвиток», що віднедавна відкрився у книгозбірні.

Про це повідомляє Володимир-Волинська міська бібліотека для дорослих.

Сюди завітали – студенти агротехнічного коледжу з викладачем економічних дисциплін Людмилою Мовчан, котра прочитала цікаву та пізнавальну лекцію на тему: «Роль України у світовій економіці», а також – заступник директора з навчально-виробничої роботи Наталія Матусевич, завідувачі відділень – Надія Шемчук і Олександр Рибай, бібліотекар Інтернет ресурсів Оксана Джарига.

Спілкування відбулося у форматі запитань-відповідей. Студенти дізналися про фактори, які сприяють розвитку економіки України, про конкурентоспроможність, що таке експорт та імпорт, про співробітництво з іншими державами. Не оминули питання щодо Євросоюзу та змін, пов’язаних з економікою країни. Юнаки і дівчата змістовно відповідали на запитання вікторини, аналізували вислови відомих письменників та політиків, переглянули виставку книг про економіку.

Також тут розповіли про інноваційні послуги, якими можна скористатися у бібліотеці, ознайомили студентів з новими книгами та запросили до читацької співпраці.
Наступне засідання клубу відбудеться у січні. За анонсами слідкуйте на нашій сторінці у Фейсбук. Охочих долучитися до заходів запрошуємо за адресою: вул. Луцька 105/2.

Опубліковано Володимир-Волинська міська бібліотека для дорослих Вівторок, 19 листопада 2019 р.

Опубліковано Володимир-Волинська міська бібліотека для дорослих Вівторок, 19 листопада 2019 р.

 

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут