Польські прикордонники затримали українця, який скоїв подвійне вбивство в Чехії. З моменту вчинення злочину до моменту арешту пройшло близько десяти годин.

Про це повідомляє “Кореспондент” з посиланням на прес-службу Бещадського прикордонного управління.

На прикордонному переході Корчова-Краковець польські прикордонники затримали громадянина України, який перебував у розшуку на території Євросоюзу за подвійне вбивство в Чехії.
Українець був затриманий згідно з Європейським ордером на арешт (EAW) при виїзді з Польщі. Чоловік подорожував на автобусі за маршрутом Прага – Київ. З моменту вчинення злочину до моменту його арешту пройшло близько десяти годин.
Під час дорожніх перевірок співробітники прикордонної служби встановили, що 32-річного українського громадянина розшукують чеські правоохоронці. Інформація з міжнародних пошукових баз свідчила, що його переслідували за вбивство двох осіб, вчинене днем ​​раніше, 17 листопада.
Під час арешту чоловік не чинив опору, хоча і був здивований.
Наразі він залишається в розпорядженні Прземської прокуратури і чекає початку процедури екстрадиції.
Європейський ордер на арешт застосовується з 2004 року. Він видається судовими органами однієї з держав-членів євроспільноти і діє на всій території Європейського Союзу.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут