15-го листопада у залі засідань міської ради молодих і активних мешканців Володимира-Волинського привітали з Міжнародним днем студентів. Кращим студентам, активістам молодіжних заходів вручили Подяки та грошові премії.

Про це йдеться на сайті Володимира-Волинського.

День студента в Україні щорічно відзначається  17-го листопада.  Напередодні свята молодь привітав міський голова Петро Саганюк. Він наголосив на тому, що місту є ким гордитися, адже у освітніх закладах тут навчається талановита молодь.

Міський голова відзначив, що студентські роки – це час свiтлих мрiй про майбутнє та реалізації найсміливіших ідей, адже для молодості немає недосяжних цілей.

“Ми теж колись були студентами. І, повірте, ким би ти не був, які б посади не займав, а студентські роки – найкращі роки в житті. Хотілося б, аби ви жили в країні, де панує мир та спокій, і щоб обрали ту дорогу, яка буде вести до благополуччя вас і нашу державу”, – зауважив Петро Саганюк.

Від щирого серця він бажав студентам невичерпної eнepriї, вірних друзів, творчого натхнення, великих звершень заради щасливого майбутнього.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут