15-го листопада у Володимирі-Волинському відкрили Центр обслуговування клієнтів АТ “Волиньгаз”, який працюватиме для близько 25 тисяч споживачів міста та прилеглих районів.

Про це інформують на сайті Володимира-Волинського.

Центр обслуговування в Володимирі став четвертим у мережі Центрів обслуговування “Волиньгазу”, які працюють у форматі “відкритого простору”.

На відкриття Центру прибули перший заступник міського голови Ярослав Матвійчук, голова сектору НКРЕ КП у Волинській області Андрій Козачук, голова правління АТ “Волиньгаз” Мирослав Коротя, представники установ та підприємств міста, духовенство, небайдужі мешканці Володимира-Волинського.

“Відкриття Центру стало ще одним кроком на шляху до нових та більш прозорих відносин між компанією та її клієнтами”, – зауважив Ярослав Матвійчук.

Після урочистого перерізання стрічки за християнською традицією був проведений чин освячення приміщення

Тож тепер клієнти міста та найближчих районів можуть отримати якісні консультації та сервісне обслуговування в новому форматі. Відвідувачів нового офісу – фізичних і юридичних осіб консультуватиме 5 комунікабельних менеджерів.

В одному місці клієнти оперативно отримуватимуть весь спектр послуг, що стосуються газопостачання. Крім консультацій з розрахунками є можливість вирішити питання технічного характеру – це видача технічних умов на підключення до систем газопостачання, узгодження проектної документації, замовлення послуг з технічного обслуговування або ремонту газового обладнання, тощо.

До цього сучасні Центри обслуговування клієнтів відкрили в Луцьку – у найбільшому Луцькому відділенні газової компанії, в Ковельському відділенні та міні-цоки в місті Камінь-Каширський і селищі Ратне. Зі слів голови правління газорозподільної компанії “Волиньгаз” Мирослава Короті, поступово на всій Волині будуть сучасні центри обслуговування клієнтів – споживачів газу.

У разі потреби менеджер ресепшн надаватиме клієнтам консультації з нескладних питань: допоможе зареєструвати особистий кабінет і проінструктує щодо дистанційних способів передачі показань газового лічильника.

Щоб споживачі приходили за звичною їм адресою, розташування ЦОКу не змінювали, а лише модернізували вже існуюче приміщення за новими стандартами. Особливу увагу приділено зручному зонуванню, щоб клієнт міг легко орієнтуватися всередині офісу. Все обладнано так, щоб відвідувачам було приємно і максимально комфортно себе почувати – стильний інтер’єр, просторий і світлий зал очікування, зручні дивани, безплатний Wi-Fi і кулер з водою.

Центр обслуговування клієнтів буде працювати з понеділка по п’ятницю з 8:00 до 17:00 без перерви на обід. Адреса центру: м. Володимир-Волинський, вул. Сагайдачного, 85.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут