Стало відомо, коли у Володимир-Волинському територіально-медичному об’єднанні запрацює відділення гемодіалізу. Про це розповіла в інтервю для сайту “Княжий Град” начальник відділу з питань охорони здоров’я виконкому Володимир-Волинської міськради Тетяна Ващук.

За її словами, Володимир-Волинське ТМО вже має відділення, яке зроблене відповідно до всіх медичних стандартів. Тому треба створювати умови, щоб у Володимирі-Волинському таким хворим надавати допомогу, продовжувати їх життя та частково повертати до працездатності.

Читати також: «Божество» медицини, постійний розвиток і відділення гемодіалізу. ІНТЕРВЮ з Тетяною Ващук

“Зараз у Володимирі є 12 хворих, які їздять у Нововолинськ. У них хронічна хвороба нирок п’ятої стадії. Мають супутні захворювання – в основному цукровий діабет 2 типу. Для них проїхати 20 кілометрів – це дуже багато і дуже важко”, – зазначила Тетяна Ващук.

Вона наголосила, що охочих лікарів, які готові працювати у відділенні гемодіалізу, є достатньо. Для кращого надання послуг медики пройдуть навчання з отримання спеціальної кваліфікації для роботи з такими пацієнтами.

“Ми відкриваємо відділення гемодіалізу з 1 січня 2020 року. У нас є чотири апарати штучної нирки”, – зазначила начальник відділу з питань охорони здоров’я.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут