Стало відомо, коли пільгові категорії населення отримають смс-сповіщення  про розмір пільги за «комуналку». Про це повідомив на своїй сторінці начальник управління соціального захисту населення Олександр Смикалюк,  -передає сайт «Княжий Град».

Він поінформував, що згідно з інформацією АТ “Ощадбанк”, смс-повідомлення про пільгову вартість оплати житлово-комунальних послуг має надійти 18 листопада.

Нагадаємо, починаючи з листопада 2019 року, українці будуть отримувати квитанції за комунальні послуги з повним розміром платежу – без урахування пільг та субсидій. Це пов’язано із новим механізмом, який набрав чинності з 1 жовтня 2019 року.

Пільги надаватимуться пільговикам у грошовій формі органами соціального захисту.

Їх буде перераховувати АТ “Ощадбанк” для подальшого проведення розрахунків із надавачами послуг за кожного конкретного пільговика у безготівковій формі. Натомість, пільговикам, які подали заяву про отримання пільги готівкою до органу соцзахисту, виплата буде здійснюватись зазначеним у заяві способом ( у банку або на пошті).

ДО УВАГИ ПІЛЬГОВИКІВ! ЗА ОСТАННЬОЮ ІНФОРМАЦІЄЮ ОЩАДБАНКУ, SMS-ПОВІДОМЛЕННЯ З ЗАЛИШКОМ СУМ ДО ОПЛАТИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКП БУДЕ НАДІСЛАНО 18.11.19

Опубліковано Oleksandr Smykalyuk Четвер, 14 листопада 2019 р.

 

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут