Проблеми з серцем – поширене явище, а особливо серед людей похилого віку. Дослідники підтвердили, що деякі професії можуть і справді підвищувати ризики серцево-судинних захворювань.

Одного разу вчені вже доводили, що люди, які займають керівні посади (незалежно від галузі) частіше мають серцево-судинні захворювання. Проте дослідники вирішили вивчити конкретні професії, аби порівняти ризики різних діяльностей, повідомляє Канал24, посилаючись на MedicalNewsToday.

Фахівці вивчили дані близько 65 000 жінок найрізноманітніших професій, середній вік яких становив 63 роки.

В ході дослідження виявилось, що соціальні працівниці мають найвищі ризики серцево-судинних захворювань – на 36% більше, ніж представниці інших професій. Жінки, які працюють касирками у роздрібних магазинах посіли у цьому антирейтингу 2 місце – ризики вищі на 33%.

Медсестри, психіатри та опікунки за важкохворими мають 16% ймовірності розвитку серцевих захворювань. Зокрема, медсестри ризикують на прояви серцевих хвороб на 14% більше, ніж представниці спокійніших професій.

Також дослідники відзначили, що близько 13% жінок-дослідниць мають проблеми з серцем.

Цікаво, що брокерки, агенти з продажу нерухомості та адміністративні помічниці мають найнижчі ризики серцево-судинних захворювань.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут