Жительку Володимир-Волинського району визнали винною та звільнили від адміністративної відповідальності за водіння напідпитку. Про це йдеться на сайті Єдиного державного реєстру судових рішень, – інформує сайт «Княжий Град».

Жінка 20 жовтня після опівночі кермувала транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння по вулиці Шевченка у селі Рогожани, Володимир-Волинського району.

За встановленим законом порядком, водійка пройшла перевірку на вміст алкоголю у крові приладом «Драгер», який показав 0, 23% проміле.

Відповідно до постанови Володимир-Волинського міського суду, жінка порушила пункт 2.9 Правила дорожнього руху про Обов’язки і права водіїв механічних транспортних засобів, за що передбачена відповідальність за ч.1 ст.130 КУпАП.

Свою винуватість водійка визнала, розкаялася у вчиненому та попросила суд не позбавляти її права кермувати, оскільки саме на авто добирається до роботи з Володимир-Волинського району у Нововолинськ.

Керівництво підприємства, на якому жінка працює складальником-обробником котушок трансформаторів, та трудовий колектив взяли водійку на поруки.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут