Народний депутат від “Опозиційної платформи – За життя” Ілля Кива приніс до трибуни Верховної Ради маску Джокера. А потім розгулював у цій масці сесійною залою парламенту.

Про це інформує Канал24.

Це сталося під час прийняття депутатської присяги Сергієм Рудиком. Після останніх слів присяги новоспеченого нардепа Кива підійшов до трибуни, за якою стояв Рудик, і поклав на неї маску Джокера. Кива при цьому сказав кілька слів, які неможливо було розчути.

На такий вчинок Киви відреагував спікер парламенту Дмитро Разумков: “Ми не боїмося ґумових масок”. Ці слова в залі зустріли оплесками.

Після цього хтось із нардепів взяв цю маску і скинув на підлогу, а далі її передали працівникам Апарату Ради, які працюють у сесійній залі. Кива шукати маску, звернувся до Разумкова, а той відповів, що не брав його “ґумовий виріб”. Згодом Кива відшукав маску, забрав її та вийшов із зали засідань.

Очевидно, що Кива прийшов до Ради в образі Джокера, щоб підколоти нардепів від партії “Слуга народу”. Адже саме з членами цієї політсили однойменний пранкер Джокер публікує останнім часом чимало викривальних листувань. У “Слузі народу” ніяк не можуть розкрити особу пранкера, але припускають, що це один із членів партії.

На такий вчинок Киви відреагував і сам пранкер Джокер.

Кива Джокер маска фото
Скріншот з телеграм-каналу Джокера

 

https://24tv.ua/ukrayina_tag1119/

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут