Дрон прикордонників «вполював» дрона контрабандистів. Про це інформують на сайті Держприкордонслужби, – інформує сайт “Княжий Град”.

Правопорушники за допомогою октокоптеру намагалися перемістити до Польщі сигарети, але така зухвала спроба обернулася для них невдачею.

Охоронці кордону адекватно реагують на усі спроби протиправної діяльності та також мають на озброєнні сучасні квадрокоптери, які допомагають їй протидіяти.

Так, під час одного з повітряних моніторингів кордону з використанням безпілотного літального апарату правоохоронці за 500 метрів від кордону виявили дрон, яким протиправні елементи намагалися перемістити тютюнові вироби до сусідньої країни. Ймовірно, щоб залишатися непоміченим для охоронців кордону, літальний апарат контрабандистів летів занадто низько, тому продовжити політ йому завадило дерево.

До вказаного місця одразу прибула група реагування від відділу «Смільниця», яка й знайшла дрона-контрабандиста і 50 пачок сигарет поблизу.

Знахідку прикордонники доставили до підрозділу. Наразі тривають заходи по встановлення осіб причетних до протиправної діяльності.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут