У російському Санкт-Петербурзі з річки Мийки вранці 9 листопада витягли чоловіка з “двома відчленованими жіночими руками”. Про це пише “Сьогодні”. 

Як повідомили в Слідчому комітеті РФ, чоловіком виявився 63-річний історик, доцент державного університету Олег Соколов.

Відрізані руки були знайдені в його рюкзаку (за іншими даними, в пакеті), там же знайшли травматичний пістолет. Чоловіка затримали за підозрою у вбивстві, при тому сам він не заперечував своєї причетності до злочину.

У свою чергу, видання 47news повідомляє, що Олег Соколов намагався втопити рюкзак з відрізаними по лікоть руками неподалік свого будинку. За однією з версій, історик вирішив втопити рюкзак, а коли сумка не пішла під воду, стрибнув у річку сам.

За версією журналістів, у той момент Соколов перебував у стані алкогольного сп’яніння і, кидаючи рюкзак в воду, не розрахував сили і впав у річку. Його помітив таксист, який проїжджав повз і викликав рятувальників.

Соколова госпіталізували до Маріїнської лікарні з переохолодженням, його стан оцінюється як важкий. Під час обшуку в квартирі вченого знайшли жіноче тіло, відрізану голову і закривавлену пилу.

За інформацією видання, убита – 24-річна випускниця Інституту історії СПбДУ Анастасія Єщенко, яку називають ученицею Соколова. Вона працювала репетитором і, починаючи з 2016 року, супроводжувала Соколова в поїздках з Петербурга до Москви.

Крім того, вона була його співавтором у різних наукових роботах, присвячених історії Франції.

За неофіційними даними слідства, Анастасія Єщенко була вбита 7 листопада з дрібнокаліберного обріза в квартирі Соколова. Після вбивства тіло Єщенко продовжувало лежати в квартирі, навіть коли 8 листопада до вченого прийшли гості.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут