Демократична більшість у Палаті представників планує провести спільне голосування до різдвяних свят, щоб з нового року почався розгляд справи Сенатом.

Про це написало в п’ятницю, 8 листопада, американське видання The Hill з посиланням на заяви законодавців від Демократичної партії.

“Демократи в Палаті представників наполегливо прагнуть завершити своє історичне розслідування проти президента Трампа до початку 2020 року, потенційно намагаючись провести кульмінаційне голосування за імпічмент перед Різдвом”, – зазначає газета.

При цьому йдеться, що демократи вже провели низку важливих слухань і просигналізували про завершення етапу закритих показань, оприлюднивши тисячі сторінок розсекречених стенограм. Зараз вони переходять до “другої фази” – відкритих слухань, щоб проінформувати про суть розслідування американську публіку.

“На наступному тижні демократи проведуть перші публічні слухання з телетрансляцією за результатами їх уже майже семинедельного розслідування щодо імпічменту, викликавши трьох кар’єрних дипломатів, які вже підтвердили, що Трамп, його особистий адвокат Руді Джуліані і їхны спільники нахабно домагалися “послуги за послугу” від України”, – зазначає видання.

Плани провести голосування щодо імпічменту президента в нижній палаті Конгресу підтвердив член розвідувального комітету конгресмен Денні Хек.

“Я думаю, що без поспіху, але, знову ж таки, без затягувань і грамотно, Палата представників повинна поставити собі за мету розібратися з цим у розвідувальному, міжнародному і юридичному комітетах, а також провести спільне голосування до Різдва”, – зазначив конгресмен від Демократичної партії.

Як повідомлялося, розслідування щодо імпічменту президента США Дональда Трампа було ініційовано демократами в Палаті представників в кінці вересня. Для усунення з посади глави Білого дому нижня палата Конгресу США повинна заручитися підтримкою не менше 50% плюс один голос конгресменів. При цьому Сенат повинен набрати більше двох третин голосів американських законодавців.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут