В Устилузькій міській об’єднаній громаді за творчу ідею дадуть фінансову винагороду. Про це інформують на сайті громади, -передає сайт Володимира-Волинського Княжий Град.

У громаді проводять конкурс на визначення кращих елементів візуалізації та ідентифікації міста.

До участі допускаються роботи,що містять логотип (графічні елементи, образи, шрифти, кольорові рішення) та гасло громади (ключова ідея).

Конкурс проводиться з метою створення та визначення кращого  туристичного логотипу та гасла Устилузької міської об’єднаної територіальної громади , який буде використаний в рекламних, промоційних та інших заходах, спрямованих на формування позитивного іміджу  громади в Україні та за кордоном, популяризації громади, позитивних знань про громаду, покращення використання історико-культурного, економічного, наукового та соціального потенціалу громади.

Конкурсні роботи варто надсилати та подавати на розгляд в друкованому вигляді за адресою: 44731, м. Устилуг, вул. Володимирська, 40, (Устилузька міська рада) та в електронному вигляді – ustylugmr@gmail.com.

Після прийняття рішення міською радою про затвердження логотипу та слогану Устилузької міської об’єднаної територіальної громади, переможець Конкурсу нагороджується грошовою премією у сумі 10 000 гривень.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут