34 громадян України, Грузії і Білорусі нелегально працювали на будовах у двох повітах Поморського воєводства.

У Поморському воєводстві будівельна фірма незаконно працевлаштувала 20 українців та 4 грузинів. Іноземці нелегально працювали на терені Кошалінського та Білоґардського повітів, пoвідoмляє “Польське радіо”.

Працівники Морського відділу Прикордонної служби Польщі з’ясували, що іноземці не мали необхідних дозволів на роботу. Роботодавець не повідомив відповідних органів про їх працевлаштування.

Крім того, у суднобудівній фірмі Ґданська нелегально працювало 10 іноземців без необхідних дозволів, з яких двоє громадян України додатково не мали необхідних дозволів на перебування у Польщі.

За словами речника коменданта Морського відділу Прикордонної служби у Ґданську Анджея Юзьвяка, перевірка законності працевлаштування – це «досить трудомісткий аналіз документів». Перевіряється, чи іноземець дотримується усіх правових вимог.

За словами речника, іноді саме працедавець навмисне наймає іноземців нелегально.

Анджей Юзьвяк сказав, що роботодавці незаконне працевлаштування іноземців найчастіше пояснюють подібно – труднощами в тлумаченні складних правових норм. За його словами, у випадку сумнівів, як з боку іноземця, так і працедавця, можна звернутися до найближчого відділення прикордонної служби за порадами та консультаціями.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут