Понад 900 000 гривень залучив народний депутат Ігор Гузь з державного бюджету на розвиток села Сусваль (раніше Жовтневе) у Володимир-Волинському районі. Ці кошти упродовж 5 років роботи парламентаря у Верховній Раді спрямували на найрізноманітніші потреби місцевих жителів.

Про це інформують на офіційній сторінці Ігоря Гузя у Фейсбук.
Наразі триває капітальний ремонт покрівлі місцевої школи. Сам дах уже перекрили (близько 500 тис. грн), але ще залишається нагальна потреба в ресурсах, щоб «підшити» його та змонтувати систему водовідведення.

Придбали для потреб школи і навчально-комп’ютерний комплекс (150 тис. грн).

За державні кошти, які залучив парламентар, реконструювали водопровід (300 тис. грн). І вже третій рік, як «зняте» питання з неякісною питною водою в селі.

Помічники нардепа Андрій Бокоч та Анастасія Тріль працювали в Оваднійвській об’єднаній територіальній громаді, на території якої і перебуває село Сусваль. Разом із головою ОТГ Сергієм Панасевичем вони пересвідчилися, що державні кошти освоєні за призначенням.

До слова, ініціативна група молодих мам села свого часу написала проєкт на фонд Ігоря Гузя «Прибужжя» і виграла конкурс міні-грантів «Крок назустріч». Завдяки цьому зробили дитячий майданчик у центрі Сусваля.

Опубліковано Ігор Гузь – офіційна сторінка Четвер, 7 листопада 2019 р.

Опубліковано Ігор Гузь – офіційна сторінка Четвер, 7 листопада 2019 р.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут