Тривають ремонтні роботи на автомобільній дорозі Р-15 Ковель – Володимир-Волинський – Червоноград – Жовква між містами Володимир-Волинський та Нововолинськ (км 65+000 – км 73+500).

Про це повідомляє Служба автомобільних доріг у Волинській області.

Роботи з поточного середнього ремонту дорожнього покриття на ділянці протяжністю 8,5 км вже завершено, також проведено укріплення узбіч. Варто відмітити, що проїзну частину на цьому відрізку автошляху розширено з 9 до 12 метрів.

Нині на об’єкті приступили до нанесення дорожньої розмітки та влаштування оцинкованого бар’єрного огородження.

Роботи виконуються підрядним підприємством ТзОВ “Луцькавтодор-Сервіс” на замовлення Служби автомобільних доріг у Волинській області.

Закликаємо водіїв бути обережними та уважними в місцях проведення ремонтних робіт на автошляхах і неухильно дотримуватись правил дорожнього руху.

Ремонт автодороги Р-15 на ділянці Володимир-Волинський – Нововолинськ

Тривають ремонтні роботи на автомобільній дорозі Р-15 Ковель – Володимир-Волинський – Червоноград – Жовква між містами Володимир-Волинський та Нововолинськ (км 65+000 – км 73+500). Роботи з поточного середнього ремонту дорожнього покриття на ділянці протяжністю 8,5 км вже завершено, також проведено укріплення узбіч. Варто відмітити, що проїзну частину на цьому відрізку автошляху розширено з 9 до 12 метрів.Нині на об’єкті приступили до нанесення дорожньої розмітки та влаштування оцинкованого бар'єрного огородження.Роботи виконуються підрядним підприємством ТзОВ "Луцькавтодор-Сервіс" на замовлення Служби автомобільних доріг у Волинській області.Закликаємо водіїв бути обережними та уважними в місцях проведення ремонтних робіт на автошляхах і неухильно дотримуватись правил дорожнього руху.

Опубліковано Служба автомобільних доріг у Волинській області Вівторок, 5 листопада 2019 р.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут