Влада сицилійського міста Каммарата пропонує безкоштовно передати житло охочим оселитися в ньому, щоби врятувати місто від депопуляції. Про це повідомляє УНН з посиланням на CNN.

Мер Каммарати Вінченцо Джамброне останні три роки переконував власників будинків, які поїхали з міста, дозволити передати їх новим власникам безкоштовно.

“Я не можу бачити, як цей чудовий старий історичний центр порожніє та перетворюється на руїни. Мені боляче”, — сказав очільник міста CNN Travel.

Джамброне розповів, що зараз вже доступно 10 вільних будинків, але він запевняє, що будуть ще. Він сподівається, що разом зі 100 будинками у найстарішій частині Каммарата вдасться врятувати місто від депопуляції.

Нові потенційні власники будинків повинні відповідати декільком вимогам: вони мають взяти на себе зобов’язання відремонтувати житло упродовж трьох років, а до цього треба заплатити заставу у 5 тисяч євро. Її повернуть, коли ремонтні роботи будуть завершені. Також нові власники повинні представити чіткий план розбудови житла.

Влада міста розглядатиме усі кандидатури, але молодим парам з дітьми надаватимуть перевагу, а також доплачуватимуть тисячу євро.

Зазначається, що нові власники можуть перетворити багатоповерхівки у приватні будинки, готелі, магазини або ресторани.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут