Українок у скруті громадянин Туреччини підбивав на заробітки в закордонні борделі. Про це інформують на сайті Держприкордонслужби, – передає сайт “Княжий Град”.

Українок у скруті громадянин Туреччини підбивав на заробітки в закордонні борделі

Оперативні підрозділи Держприкордонслужби з’ясували, що 45річний громадянин Туреччини знаходив дівчат та жінок, які перебували в складному матеріальному становищі.

Через соціальні мережі він переконував їх на працевлаштування в сексіндустрію в одній з країн Західної Європи.

Вербувальника затримали у районі операції Об’єднаних сил. Його зупинили на одному з блокпостів співробітники оперативних підрозділів Донецько-Луганського регіонального управління ДПСУ у взаємодії зі співробітниками УБЗПТЛ та слідчими СУ ГУ НП в Донецькій області. Іноземець після пошуку нових жертв повертався з м. Маріуполь.

Він саме перевозив двох громадянок України, яких збирався вивезти за кордон для їх подальшої сексуальної експлуатації в країнах Європейського Союзу.

По даному факту розпочато кримінальне провадження за ч.2 ст. 149 КК України  (Торгівля людьми або інша незаконна угода щодо людини), в рамках якого правоохоронці задокументували декілька фактів вербування громадянок України.

Іноземцю повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, слідство триває.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут