У Волинській області на ремонт доріг місцевого значення освоєно 70 % коштів. Про це інформує сайт “Княжий Град” із посиланням на відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

Ремонт доріг в с. Олика Ківерцівського та с.Оздів Луцького районів проінспектував заступник голови облдержадміністрації Валентин Цьось в рамках робочої поїздки, що відбулася 30 жовтня 2019 року.

Роботи на обох об’єктах на завершальній стадії. Залишилося облаштувати узбіччя, зупинки, нанести розмітку. До слова, дорогу в Олиці ремонтують в рамках реконструкції Олицького замку.

Тож днями на ці дороги виїде спеціальна лабораторія, яка візьме проби покриття, щоби перевірити якість виконання робіт. Адже навесні цього року, в облдержадміністрації прийняли рішення – об’єкти, які здають в експлуатацію, повинні отримати заключення незалежної лабораторії, з якою ОДА заключила договір.

Загалом на дороги місцевого значення, за ремонт і утримання яких відповідає облдержадміністрація, цього року передбачено 491 млн грн. Станом на жовтень місяць освоєння становить 70 % від загальної суми. Зокрема, на капітальний і поточний ремонт освоєно 254 млн грн.

Разом із цим слід відзначити, що нині 40 млн грн, тобто 10 відсотків від суми, становить економія завдяки тендерним процедурам. Відтак в ОДА склали списки перерозподілу зекономлених коштів та направили їх на затвердження у відповідні відомства столиці.

Зокрема, відповідно до пропозицій облдержадміністрації, кошти пропонують спрямувати на дороги, на які вже проведені тендери, але фінансування цьогоріч було лише на деякі відрізки. Тобто, таким чином в області хочуть продовжити ремонт розпочатих шляхів. Так, пропозиції до перерозподілу пройшли обговорення в Укравтодорі, нині чекають затвердження на Бюджетному комітеті.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут