Митники вилучили 2598 упаковок кондитерських виробів та чаю в рейсовому автобусі, що їхав зі Словаччини. Про це повідомляє УНН із посиланням на пресслужбу Закарпатської митниці ДФС.

Повідомляється, що вчора у зону митного контролю митного посту “Ужгород” Закарпатської митниці ДФС заїхав автобус Iveco з українською реєстрацією.

“Керував транспортним засобом громадянин України, який повертався зі Словаччини, де перебував у службових справах. Формою проходження митного контролю українець обрав “червоний коридор”.

Громадянин заповнив митну декларацію, де вказав свої паспортні дані та відомості про транспортний засіб. При усному опитуванні підтвердив вказані відомості та заперечив наявність будь-яких інших товарів ввезення яких заборонено або обмежено. У ході митного контролю працівники митниці виявили 2558 упаковок кондитерських виробів різних торгових марок Toffifee, Ferrero Rocher, Haribo, Nuttela та 40 упаковок чаю листового торгівельної марки Westminister”, – йдеться у повідомленні.

За даною справою, як повідомляється, склали протокол про порушення митних правил, передбачене статтею 472 Митного кодексу України. Товар вилучили до рішення суду.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут