У Володимирі-Волинському на вулиці Ковельській може з’явитися ще один заклад із ігровими автоматами. Про це стало відомо під час засідання виконкому Володимир-Волинської міської ради сьогодні, 1 листопада, – інформує сайт “Княжий Град”.

У підготовленому начальником відділу майнових і земельних ресурсів Ларисою Процькою проекті рішення «Про надання дозволу на укладення, продовження  договорів оренди нежилих  приміщень» йдеться про надання в оренду приміщення по вулиці Ковельській для  Рудись Р.В.

Володимирчанам відомо, що Роман Рудись, який має намір орендувати це приміщення – адвокат депутата міськради, партійця «Нашого краю» Руслана Мороза.

До слова, нещодавно депутати міської ради разом із заступником міського голови оглядали приміщення на Ковельській, 103. За результатами депутатської перевірки приміщення мали виставити на аукціон. Втім, цього не сталося.

Член виконкому Микола Матусевич озвучив питання відсутнього іншого члена виконкому, ветерана Збройних Сил України Олександра Приступи щодо подальшого призначення цього приміщення.

«За інформацією Олександра Приступи, це приміщення надається для закладу ігрових автоматів. Це правда?», – запитав Матусевич.

Заступник міського голови Ярослав Матвійчук відповів, що цю площу планувалося надати в оренду під офіс.

Чи дійсно на вулиці Ковельській, 103 буде офісне приміщення, чи все ж заклад з забороненими ігровими автоматами – побачимо згодом.

Фото Олександра Приступи.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут