Таксисти без необхідних документів, перевізники-«нелегали», водії фур, які перевищують допустимі норми ваги вантажу, перевізники небезпечних вантажів отримали цього року 2260 актів та протоколів.

Про це розповів начальник управління Укртрансбезпеки у Волинській області Віталій Конончук, пише ІА Волинські новини.

Цього року, починаючи з другого січня і по останній тиждень жовтня 2019-го року, працівники управління Укртрансбезпеки у Волинській області склали 1354 акти та протоколи на водіїв вантажних автомобілів, 334 на габаритно-вагові комплекси, 81 на небезпечні вантажі, 323 на автобуси, 168 на таксі (з низ 155 «нелегали»).

«Порушникам нарахували плати за проїзд – 132546 євро, вони сплатили на водіїв вантажних автомобілів. Найбільший штраф отримав волинянин – 8 тисяч 300 євро. Також наклали адміністративно-господарських штрафів на суму 2,616 млн. грн., сплатили більше 2 млн», – інформував Віталій Конончук.

Та додав, що на Волині є 11 площадок для зважування великовагових авто, які знаходяться на трасах державного значення, але є хитрі водії, які їх об’їжджають дорогами місцевого значення. Тому, щоб спіймати порушників, у транс безпеці формують план рейдів із залученням поліції.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут