КП «Володимир-Волинськтеплоенерго» вимагає припинити маніпуляції навколо підприємства. Зокрема, у підприємстві повідомляють, що інформація про підвищення тарифів, поширена деякими ЗМІ є неправдивою. Про це інформують на сторінці комунального підприємства у Фейсбук, – передає сайт “Княжий Град”.

Подаємо допис без  змін:

КП «Володимир-Волинськтеплоенерго »вимагає припинити маніпуляції навколо підприємства.

КП «Володимир-Волинськтеплоенерго» повідомляє, що інформація про підвищення тарифів, поширена деякими ЗМІ є НЕПРАВДИВОЮ.

Адміністрація підприємства прикро вражена маніпуляціями з цифрами і фактами про діяльність підприємства та тарифи.

КП повідомляє, що не має наміру підвищувати тарифи на тепло. Ми входимо в цей сезон на сьогодні з таким тарифом, який був у минулому опалювальному періоді.
Маніпуляції цифрами та суб’єктивна неперевірена думка замість фактів – останнім часом окремі журналісти та депутати дозволяють собі оприлюднювати недостовірні і завідомо неправдиві дані про КП «Володимир-Волиськтеплоенерго».

Представникам ЗМІ, які претендують на достовірність та об’єктивність, а натомість поширюють неправдиву інформацію, в свою чергу, радимо брати коментарі у КП «Володимир-Волинськтеплоенерго», щоб не вводити в оману читачів.

Споживачам тепла радимо звертатися до адміністрації КП за підтвердженням будь-якої інформації, що поширюють різні видання.

Наше підприємство працює абсолютно відкрито і прозоро. Всі новини про важливі етапи роботи підприємства можна бачити на нашій сторінці. Зворотній зв’язок чітко налагоджений, і журналісти завжди отримують відповіді на свої запитання.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут