Проведення перевірок народних депутатів на чесність не є причиною внутрішнього «розколу» у партії «Слуга народу». Про це повідомив народний депутат України Ігор Гузь під час онлайн-спілкування у прямому ефірі Фейсбук на запитання від сайту «Княжий Град».

«Я не думаю, що саме детектор брехні  – причина розколу у партії. Це їхня ініціатива, аби перевірити своїх депутатів. Це не було зроблено настільки публічно, щоб це бачило суспільство», – зазначив депутат.

Дивитися з 25:33

Про співпрацю народного депутата Ігоря Гузя з діючою владою, чому такий спротив призначенню на голову Волинської ОДА вихідця з Луганщини, чи отримають шахтарі обіцяні урядом кошти на погашення боргу з зарплати, чи можливе повернення ресурсів держбюджету, які залучив паламентар в округ, завершення реформи децентралізації в Україні – про все це в розмові депутата з виборцями.

Опубліковано Ігор Гузь – офіційна сторінка Вівторок, 29 жовтня 2019 р.

До слова, найбільш обговорюваною темою минулого тижня став корупційний скандал у фракції «Слуга народу» щодо проходження депутатами поліграфа. Депутатів, які не підтримали законопроєкт про ліквідацію однієї з корупційних схем, звинуватили у отриманні хабара у розмірі $ 30 тисяч.

Нардеп вважає, що внутрішні проблеми «Слуги народу» в іншому:

«Проблема в тому, як вони формували списки і кандидатів у мажоритарних округах, за якими критеріями вони їх підбирали. Основна проблема, що це неоднорідна фракція, дуже велика, власне, найбільша за усі часи існування українського парламенту».

На думку парламентаря керівництво найбільшої фракції не зовсім справляється з такими складними викликами як процеси управління, комунікації та полагодження конфліктів.

«Я хотів би, щоб парламент працював, а не розбирався, чи брав хтось в комітеті гроші, чи ні за якісь рішення, чи отримував він кошти в конверті, чи ні», – пояснив Ігор Гузь.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут