На Володимир-Волинській птахофабриці не поспішають із питанням усунення смороду, що виникає від відходів виробництва. Поки на птахофабриці гальмують із цим питанням, нововолинське підприємство впроваджує дороговартісні технології, аби знешкодити смердючі аромати у повітрі, – передає сайт «Княжий Град».

До слова, у Нововолинську за інформацією «БУГу» на подібному підприємстві з виробництва курятини «ПанКурчак» вже почали будувати систему очищення, що допоможе знешкодити запах відходів.

«Княжий Град» поцікавився, чи втілюватимуть подібний проєкт на птахофабриці «Епікуру» у Володимирі, адже з відстійників раніше чули неприємні запахи в місті.

Міський голова Володимира-Волинського Петро Саганюк під час брифінгу зазначив, що раніше мав розмову з керівництвом Володимир-Волинської птахофабрики про необхідність фільтрів, які не дозволять поширювати неприємний запах містом.

Читати також: Виробник курятини у Володимирі визнав, що зливає “криваві відходи”

 «Давно мали мову про ці речі. Це хоч і дороговартісне задоволення, втім позбавило б володимир-волинців від запахів, які ширяться містом», – зазначив міський голова.

Читати також: Топ-3 найбільших платників податків у районі та місті Володимирі-Волинському

Варто зазначити, що установка з очищення повітря від смороду обійдеться нововолинському підприємству у 500 тисяч євро, які покриє сам виробник курятини.

*Головне фото – ілюстративне.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут