На сайті президента України сьогодні 29 жовтня з’явилася петиція, якою пропонують не допустити призначення луганчанина Юрія Михайловича Погуляйка на посаду голови Волинської ОДА. Про це інформує сайт “Княжий Град”.

Підтримати петицію можна ТУТ.

Ініціатор петиції – Пташник Богдан Васильович. Збір підписів триватиме ще 92 дні. Щоб її розглянув президент України Володимир Зеленський необхідно зібрати 25 000 підписів.

Читати також: Головою Волинської ОДА може бути людина з Луганщини

Текст петиції подаємо без змін:

“28 жовтня 2019 року Кабінет Міністрів України на своєму виїзному засіданні у м. Маріуполь Донецької області схвалив низку кадрових питань. Зокрема Уряд погодив призначення головою Волинської ОДА Юрія Михайловича Погуляйка.

Ми, представники громадськості Волині, висловлюємо категоричну незгоду з такою кадровою політикою!

Пане Президенте, у своїх передвиборчих гаслах Ви обіцяли, що будете прислухатися до громадськості! Обіцяли, що всі нові призначення будуть прозорими і зрозумілими. Але виявляється, що Кабінет Міністрів України вирішує все без нас, без думки самих громадян. Незрозуміло, чим керувався Кабмін, схвалюючи кандидатуру Ю.Погуляйка на посаду голови очільника Волинської ОДА, хто рекомендував йому цю кандидатуру.

Читати також: Це має бути волинянин! – Ігор Гузь про ймовірного голову Волинської ОДА

Звертаємося до Вас, пане Президенте, як до особи, яка повинна призначити важливу кандидатуру для нашого регіону. Ми втомилися від того, що нас не чують. Юрій Погуляйко не волинянин, він не обізнаний з особливостями західних регіонів, не знає проблемних питань цих територій. Ми втомилися від нових експериментів над Волинською областю. Проте нам вкотре хочуть нав’язати чергового “кота в мішку”.
За сьогоднішніх непростих умов Волинь повинна очолити людина, яка обізнана з реальними проблеми нашого краю, має бачення щодо конкретних шляхів їх вирішення. Це те, чого сьогодні гостро потребує волинська громада. Область вже просто не витримає нового «заслання» немісцевих керівників – «чемоданних» людей, які вкотре призначаються «зверху». Такі люди ніколи не дбали і не дбатимуть про Волинь! Досить нам заїжджих силовиків-губернаторів, досить вирішувати все за нас!”

Нагадаємо, сьогодні 29 жовтня скликали позачергову сесію Волинської облради через невдоволення головою ОДА з Донбасу. 

Посилання для переходу: https://petition.president.gov.ua/petition/77422?fbclid=IwAR3ZGKVbu5HXYlur5YqwcZrAZCor6Gg3QwDChVZ37FpnZ4pod7ufx6aSdF8 

*Головне фото – скріншот петиції.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут