У ніч на 27 жовтня у в’язниці помер один з найвідоміших серійних вбивць Іван Мілат, який відбував довічне ув’язнення з 1996 року.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на «Апостороф».

Свою страшну славу він здобув серією жорстоких вбивств. Він вбивав переважно молодих людей, які подорожували автостопом по Австралії. Поліція змогла підтвердити його причетність до семи вбивств.

Вбивати він почав у 1990 році. Він буквально різав тіла своїх жертв, на кожному із знайдених правоохоронні органи налічували від 10 ножових поранень. Крім цього, як припускає поліція, після вбивства він залишався із своїми жертвами. У місцях скоєння жорстокого вбивства були знайдені залишки таборів.

У 1994 році 22 травня, Мілат був заарештований після того, як до поліції звернувся чоловік, який вижив після жорстокого нападу серійного вбивці.

У будинку Мілата знайшли велику кількість зброї.

«7 липня 1996 року його визнали виннім у вбивствах та призначили покарання у вигляді довічного позбавлення волі. Через рік після його він здійснив спробу втечі, однак Мілат був спійманий. Після цього, його перевели до тюрми суворого режиму.

Перед смертю він написав лист своїй родині у якому зізнався у вбивстві ще трьох жінок.

Помер один з найвідоміших серійних вбивць: його біографія та фото

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут