У Володимирі-Волинському 28 жовтня під час архітектурно-містобудівної ради обговорили зміни до проєкту реконструкції Площі Героїв. Про це інформує сайт Володимира-Волинського«Княжий Град».

У Центрі надання адмінпослуг міста зібралися архітектори, представники міської ради, активісти, та журналісти аби послухати та обговорити зміни до проєкту.

Обговорення, що тривало понад 2 години, було дуже насиченим. Думки людей часто різнилися щодо території реконструкції та історичної чи розважальної функції площі, але все ж учасникам ради вдалося дійти спільної згоди.

Володимирчанка Олена Кандиба виступила за створення місця для дозвілля людям різного віку: і дорослим, і малим. Вона запропонувала, щоб в зоні біля готелю було кілька вуличних гойдалок для дорослих.

Архітектор Андрош Бідзіля під час публічного обговорення наголосив на збереженні історичної значимості центральної частини міста.

Начальник управління містобудування і архітектури виконкому Володимир-Волинської міської ради Тарас Киба наголосив присутнім, що обговорення стосується саме композиції та художнього наповнення і подав пропозицію спершу зробити саму площу, а потім обговорювати зміни з розміщення пам’ятників (їх перенесення, знесення чи заміна).

У результаті обговорення учасники підтримали пропозиції розширити межі проектування, зробити спершу площу, а потім займатися зоною, де розташовані пам’ятники, запропонували передбачити у проєкті місце для відновлення у перспективі  дзвіниці поряд з костелом, зменшити площу озеленення між готелем і кінотеатром, а також облаштувати площу перед культурно-мистецьким центром для проведення різних заходів (збільшити озеленення, передбачити освітлення та проведення підземних комунікацій згідно з державними будівельними нормами).

Коли проектанти внесуть затверджені зміни, відбудеться повторне обговорення подальших дій у процесі реконструкції площі. Дата наступного засідання архітектурно-містобудівної ради поки невідома.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут