23 жовтня у с. Сусваль (Жовтневе) приїхали представники місії ОБСЄ. Настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці ієрей Богдан Гнатюк, а також прихожани мали можливість поспілкуватись з представниками цієї місії.

Вони прибули з метою правдиво висвітлити конфлікт який точиться вже 8 місяців навколо місцевого храму. А саме проблему неправильної перереєстрації громади, як юридичної особи, – інформує сайт Володимир-Волинської єпархії УПЦ..

Настоятель храму змістовно відповів на всі запитання представників місії, які прибули зі Львова. Представив їм усі установчі документи. Пізніше прихожани у свою чергу поспілкувались з не звичайними в нашій місцевості гостями.

Відомо, церква у селі Сусваль є пам’ятником архітектури. Охоронний договір щодо збереження цієї святині, підписаний з нинішнім настоятелем отцем Богданом Гнатюком, на сьогодні є дійсним, що на законних підставах дає йому право захищати свій храм.Такий же договір, не анулювавши попередній, Міністерство Культури та Релігії України укладає з новопризначеним священиком ПЦУ. Виникає прецедент, який поглиблює протистояння.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут