23-го жовтня на стадіоні навчально-виховного комплексу “ЗОШ І-ІІІ ступенів №3-ліцей” відбулось нагородження переможців Відкритого чемпіонату міста Володимир-Волинського з міні-футболу та Чемпіонату міста Володимир-Волинського з футболу серед юнаків.

Про це інформує офіційний сайт Володимира-Волинського.

Змагання проводились з метою подальшого розвитку футболу, його популяризації, підвищення рівня спортивних результатів та майстерності, залучення  жителів міста до активного відпочинку, занять фізичною культурою та спортом.

Участь у Відкритому чемпіонаті міста Володимир-Волинського з міні-футболу взяло 10 команд. Чемпіонат проходив протягом вересня-жовтня поточного року.

Перемогу у Відкритому чемпіонаті міста Володимир-Волинського з міні-футболу здобула команда “Володимир”, друге місце – ФК “Зимне”, третє місце – команда “СКА”.  Переможці чемпіонату нагороджені кубками, медалями та грамотами управління освіти, молоді та спорту.

Також було відзначено грамотами та кубками кращих гравців Відкритого чемпіонату міста Володимир-Волинського з міні-футболу у номінаціях:

  • Максим Омельян (команда «СКА») – “Кращий захисник”
  • Віталій Татарінцев (команда «Володимир») – “Кращий нападник”
  • Євген Заїченко (команда «Будівельник») – “Кращий гравець”
  • Олександр Желєзнний (команда «Володимир») – “Кращий воротар”.

Участь у Чемпіонату міста Володимир-Волинського з футболу серед юнаків, що проходив з квітня по жовтень цього року, взяли 8 команд навчальних закладів міста.

Перемогу у Чемпіонаті міста Володимир-Волинського з футболу серед юнаків здобула команда Володимир-Волинського вищого професійного училища,  друге місце зайняла команда Володимир-Волинського навчально-виховного комплексу “ЗОШ І-ІІІ ступенів №3-ліцей“, третє місце – команда Володимир-Волинського агротехнічного коледжу.

Переможці Чемпіонату нагороджені кубками, медалями та грамотами управління освіти, молоді та спорту.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут