У Волинській області для учасників бойових дій (АТО/ООС)  зарезервовано  2594 га земель державної  власності сільськогосподарського призначення. Для ведення особистого селянського господарства  пропонують 2462,6 га; для ведення садівництва – 131,4  га.

Найбільші площі земельних масивів зарезервовано у Любомльському (759,7 га), Горохівському (400,5 га) та  Турійському  (379,1 га) районах, повідомляють у ГУ Держгеокадастру у Волинській області.

На сайті Головного управління Держгеокадастру в області у розділі «Інформація для учасників бойових дій та членів їх сімей» у відкритому доступі розміщені альбоми-атласи та алгоритм дій для отримання земельної ділянки.  Дані оновлюються щомісяця.

Загалом же, від початку 2019 року до Головного управління Держгеокадастру в області від учасників бойових дій та членів сімей загиблих військовослужбовців надійшло 774 звернення. Після їх розгляду надали 379 дозволи  на розроблення документації із землеустрою.

У перспективі люди отримають 610,2 га: для ведення особистого селянського господарства – 603,5 га, для садівництва –5,4 га, для індивідуального дачного будівництва – 1,3 га.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут