Клініка «Медичний центр Інститут сімейної медицини плюс» на вулиці Курнатовського, 20 у Києві торгувала людськими органами на чорному ринку.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на Информатор.

Зазначається, що у клініці 17 жовтня провели обшуки, під час яких виявили ємності з рідким азотом, які були підписані як «нирки» і «серце».

За словами правоохоронців клініка давно потрапила у поле їх зору через підозрілі дії. За попередньою версією, клініка продавала органи викрадених раніше людей. Крім того, в приміщенні знаходився величезний сейф. У ньому, як видно, зберігалися документи та гроші. За словами співробітників поліції, сховище зроблено на замовлення. Прибулі на місце події рятувальників ДСНС не змогли розкрити його навіть за допомогою гідравлічних ножиць.

Разом із тим, власник клініки і його адвокат, які також перебував на місці подій, повністю заперечували, що медзаклад займався незаконною торгівлею органами. Вони заявили, що у клініки серйозне ім’я і вона працює в тому числі і з іноземцями, а події, що відбуваються сильно псують імідж України на міжнародній арені.

Шукати правду в цій темній історії буде слідство.

У Києві клініка торгувала органами викрадених людей: деталі НП

У Києві клініка торгувала органами викрадених людей: деталі НП

У Києві клініка торгувала органами викрадених людей: деталі НП

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут