Просуваються вперед роботи на км 0 + 420 – км 3 + 600 автошляху Н-22 Устилуг – Луцьк – Рівне, де проводиться реконструкція ділянки дороги, що веде до міжнародного контрольно-пропускного пункту «Устилуг-Зосін» на українсько-польському кордоні в об’їзд міста Устилуг Волинської області.

Про це йдеться на сторінці у Facebook Служби автомобільних доріг у Волинській області.

Протягом травня-вересня працівники підрядного підприємства ТзОВ “Автомагістраль-Південь” трудились над зведенням земляного полотна та влаштуванням дорожнього одягу, конструкція якого складається з двох шарів основи та трьох шарів дорожнього покриття. Загальна товщина дорожнього одягу становить 66 см. Тож проїзна частина дороги вже є, на завершальному етапі й роботи з нанесення дорожньої розмітки.

Окрім того, на об’єкті уже влаштовано шумозахисні стінки, лінії зовнішнього освітлення, тротуари та систему водовідведення. Проектною документацією ще передбачено влаштування бар’єрного і турнікетного огородження на об’єкті та встановлення дорожніх знаків, тож ці роботи ще попереду. Також ще потрібно провести біологічну рекультивацію ґрунтового резерву.

Розпорядженням КМУ від 06.02.2019р. № 130-р у 2019 році передбачено фінансування цього об’єкта у розмірі понад 30 млн. грн. та введення його в експлуатацію.

Реконструкція під’їзної дороги до КПП "Устилуг-Зосін", Волинь

Реконструкція під’їзної дороги до КПП "Устилуг-Зосін" – до фінішу близько Невпинно просуваються вперед роботи на км 0 + 420 – км 3 + 600 автошляху Н-22 Устилуг – Луцьк – Рівне, де проводиться реконструкція ділянки дороги, що веде до міжнародного контрольно-пропускного пункту «Устилуг-Зосін» на українсько-польському кордоні в об’їзд міста Устилуг Волинської області. Зроблено вже чимало. Протягом травня-вересня працівники підрядного підприємства ТзОВ "Автомагістраль-Південь" трудились над зведенням земляного полотна та влаштуванням дорожнього одягу, конструкція якого складається з двох шарів основи та трьох шарів дорожнього покриття. Загальна товщина дорожнього одягу становить 66 см. Тож проїзна частина дороги вже є, на завершальному етапі й роботи з нанесення дорожньої розмітки. Окрім того, на об’єкті уже влаштовано шумозахисні стінки, лінії зовнішнього освітлення, тротуари та систему водовідведення. Проектною документацією ще передбачено влаштування бар’єрного і турнікетного огородження на об’єкті та встановлення дорожніх знаків, тож ці роботи ще попереду. Також ще потрібно провести біологічну рекультивацію ґрунтового резерву. Нагадаємо, що розпорядженням КМУ від 06.02.2019р. № 130-р у 2019 році передбачено фінансування цього об'єкта у розмірі понад 30 млн. грн. та введення його в експлуатацію. Дякуємо за фото, @Сергей Носач.

Опубліковано Служба автомобільних доріг у Волинській області Четвер, 17 жовтня 2019 р.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут