Секретарю Володимир-Волинської міської ради Олегу Свідерському не продовжили строк відсторонення від займаної посади, апелюючи малолітніми дітьми та правом на працю. Про це йдеться в ухвалі № 161/16888/19 Луцького міськрайонного суду Волинської області у повному обсязі від 11 жовтня, – інформує сайт “Княжий Град”.

До слова, секретаря Володимир-Волинської міської ради Олега Свідерського раніше відсторонили від роботи ухвалою Луцького міськрайонного суду від 9 серпня.

Читати також: Заступника міського голови у Володимирі затримали за хабар. ФОТО

“Прокурор військової прокуратури Західного регіону України Поліщук М.М. звернувся до суду з клопотанням про продовження строку відсторонення від посади підозрюваного”.

Читати також: Скільки заробив у 2018 році замголови Володимира-Волинського, якого впіймали на хабарі

Прокурор, зокрема, просив судпродовжити строк відсторонення підозрюваного… уродженця м. Володимир-Волинський, проживаючого за адресою: …, з посади заступника міського голови – секретаря Володимир-Волинської міської ради терміном на два місяці з підстав, викладених у клопотанні “.

Прокурор пояснив суду, що подальше перебування Олега Свідерського на займаній посаді негативно відобразиться на подальшому проведенні досудового розслідування.

Тож, просив задовольнити клопотання, згідно з яким він не займатиме посаду секретаря міськради.

Читати також: Секретар міськради у Володимирі систематично перевищує повноваження – Жук

Адвокат Олега Свідерського – Петрушин А.С. заперечував проти задоволення клопотання. Пояснив це тим, що відсторонення від посади “матиме негативні наслідки для неповнолітніх дітей підозрюваного”.

Другий адвокат секретаря міськради – Сорокопуд М.О. був проти клопотання, адже, на його думку, воно голослівне, а підстави для продовження строку відсторонення від посади відсутні.

“Відповідно до ч. 1 статті 43 Конституції України кожен має право на працю, що включає можливість заробляти собі на життя працею, яку він вільно обирає або на яку вільно погоджується”, – йдеться у ухвалі суду.

Заслухавши пояснення прокурора, підозрюваного, захисників, дослідивши письмові матеріали клопотання, суд вирішив відмовити у задоволенні клопотання про продовження відсторонення Олега Свідерського від займаної посади.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут