У відділенні «Нової пошти» в Дніпрі в одній з посилок знайшли предмет, схожий на гранату.

Інцидент трапився у вівторок, 15 жовтня, повідомляє Волинь24, посилаючись на «Інформатор».

За попередньою інформацією, посилка прийшла з Кременчука. Той, кому вона призначалася, прийшов у відділення, але після огляду чомусь відмовився її забирати. Чоловік залишив коробку і пішов. Вже потім співробітники «Нової пошти» помітили в ній щось схоже на гранату і викликали на місце поліцію.

Візуально, боєприпас був схожий на ручну протипіхотну гранату Ф-1, з запалом і вкручені чекою. Працівникам пошти довелося пережити близько 40 напружених хвилин, перш ніж вибухотехніки дали відповідь: це – муляж. Корпус гранати справжній, але всередині не було тротилового заряду. У відділенні № 88 працювала слідчо-оперативна група, яка розбиралася в деталях події.

У прес-службі компанії «Нова пошта» ситуацію прокоментували так:

«За правилами компанії «Нова пошта», клієнти не мають права відправляти наркотичні речовини, вогнепальну зброю, комплектуючі, боєприпаси і вибухові речовини, азбест, вогненебезпечні, легкозаймисті речовини, радіоактивні елементи, отруйні речовини. Не можна перевозити балони з газом, автомобільні акумулятори, тварин, рослини, продукти харчування, які швидко псуються. Згідно Публічного договору, розміщеному на офіційному сайті компанії, «Нова пошта» не зобов’язана перевіряти вміст відправлень і відповідність упаковки особливостям відправлення, вимогам чинного законодавства і держстандартам. Взявши посилки для відправки, оператори в відділеннях «Нової пошти» діють в рамках чинного законодавства України. Відповідно до частини 2 статті 917 Цивільного кодексу України, відправник повинен пред’явити у встановлений строк вантаж, який підлягає перевезенню, в належній тарі та (або) упаковці. Вантаж повинен бути також замаркований відповідно до встановлених вимог. Перевізник має право відмовитися від прийняття вантажу, що поданий у тарі та (або) упаковці, які не відповідають встановленим вимогам, а також у разі відсутності або неналежного маркування вантажу (ч. 3 ст. 917 ЦКУ). Якщо ми бачимо підозрілі вантажі, відразу повідомляємо в компетентні органи. Нам важливо, щоб наші клієнти і співробітники були в безпеці».

На «Нову пошту» надіслали посилку з гранатою. ФОТО

На «Нову пошту» надіслали посилку з гранатою. ФОТО

На «Нову пошту» надіслали посилку з гранатою. ФОТО

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут