14-го жовтня в рамках відзначення Дня захисника України та Дня Українського козацтва у Володимирі-Волинському провели змагання справжніх богатирів “Козацькі розваги”.

Цей захід має на меті не лише пропаганду здорового та активного способу життя, але і відродження історико-культурних та народних традицій, духовності українського народу шляхом залучення молоді до занять фізичною культурою та спортом, інформує Володимир-Волинська міська рада.

Змагання для сильних духом і тілом, витривалих, мужніх, міцних козаків відбулися у парку “Слов’янський”.

Помірятись силою зголосились 4 команди: працівники ПрАТ “Володимир-Волинська птахофабрика”, які брали участь в АТО, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, військові 39-го окремого зенітного ракетного полку та 14-ої окремої механізованої бригади.

Під аплодисменти глядачів та груп підтримки учасники переходили від однієї вправи до іншої. Вони, як і годиться справжнім козакам, із гідністю виконували складні завдання – на задоволення власних амбіцій та демонструючи справжню козацьку силу та міць. Чоловіки переносили 2 мішки по 40 кілограмів кожен, перетягували автобус на відстань 30 метрів, перекидали колесо на швидкість, виштовхували суперників за межі поля за допомогою жердини і тягнули линву.

Лідери змінювалися з кожним конкурсом, поступово набираючи ту чи іншу кількість балів, проте в загальному підсумку найбільша сума балів визначила переможців – ними стали володимир-волинські рятувальники.

Друге місце здобули військові 39-го окремого зенітного ракетного полку, третє – представники птахофабрики, четверте – 14 ОМБр.

Учасники змагань були нагороджені грошовими призами, подяками, а переможці – кубками.

Всі, хто завітав на свято, отримали неймовірний заряд емоцій та енергії.

 

  

  

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут