Винуватець ДТП переконав суд в тому, що під час аварії він був тверезий, а багато горілки надудлився пізніше, «щоб не боліла голова».

У селі Поворськ Ковельського району на вулиці Залізничній серед білого дня 44-річний місцевий житель не впорався з керуванням мопеда «Дельта», без номерного знаку, в результаті чого впав на дорогу та отримав тілесні ушкодження, а його двоколісний «кінь» – пошкодження, – пише Район.Ковель.

Свідки події викликали «швидку». Медики приїхали, надали потерпілому першу необхідну допомогу і запропонували проїхати до медичного закладу для госпіталізації, від якої той відмовився у зв’язку з відсутністю коштів.

«Після чого я пішов додому і у зв’язку з сильним головним болем, за короткий проміжок часу, випив один літр горілки. Після чого приїхали працівники поліції та запропонували пройти огляд на стан алкогольного сп’яніння за допомогою спеціальних засобів. На що я погодився і прилад дав результат, згідно якого було виявлено стан алкогольного сп’яніння», – розповів чоловік згодом у суді.

Одна з мешканок села, яка була свідком події, на суді підтвердила: потерпілий впав з мопеда, але візуально ознак сп’яніння не виявляв, а тому вона вважає, що він був тверезим.

Ковельський відділ поліції, який скерував до суду два адміністративних провадження на мопедиста, надав відеозапис, де зафіксована лише процедура огляду на стан алкогольного сп’яніння.

Суддя Ковельського міськрайонного суду Сергій Панасюк постановив, що поворчанин керував мопедом в тверезому стані, тому закрив проти нього адміністративне провадження, а ось за вчинення ДТП – оштрафував на 340 гривень та стягнув в дохід держави судовий збір в розмірі 384 гривні 20 копійок.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут