Депутат Маневицької районної ради Андрій Линдюк підготував звернення до Волинської обласної ради і обласної адміністрації, щодо присвоєння статусу міста селищу Маневичі.

Про це він повідомив на своїй сторінці у фейсбуці, передає Волинь24.

“Це рішення має ухвалити Верховна рада України, а тому варто буде звертатись і до народних депутатів України. Зважаючи, що нині і медична, і освітня субвенції враховують Маневичі, як міську територію, і як таких пільг для маневичан, жителів смт вже нема, тобто фактично по всіх нормативних документах жителі селищ прирівняні до міських жителів, а тому нема потреби триматись за статус селища”, – обґрунтовує Линдюк.

“За головним критерієм Маневичі вже давно мали б отримати статус міста, адже кількість жителів вже давно більше 10 тисяч, і що важливо – населення райцентру зростає. І в останні роки ми намагались районні структури максимально оновити, щоб наші Маневичі виглядали сучасніше”, – зазначає він.

Чи вносити це звернення у районну раду для схвалення депутатами і чи розпочинати процедуру зміни статусу селища на місто, депутат поцікавився у громади.

У коментарях під дописом депутата мешканці Маневич ідею підтримують.

Волинське селище хочуть зробити містом

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут